Trzeba powiedzieć, że łóżka sosnowe przypominają nam o lasach. W szczególności, jeżeli nie są pomalowane żadną farbą i wszystkie słoje z drzewa są wyraźnie widoczne. Przecież nie jest w końcu powiedziane, że łóżko trzeba malować. Można postawić na odpowiednie wygładzenie drewna i utrwalenie jego w celu dobrej konserwacji. Takie „surowe”, sosnowe łózka są już od wielu lat w modzie i z powodzeniem możecie wybrać je do swoich sypialni lub nawet do sypialni dzieci.

Natura w sypialni

Stworzenie „naturalnych” warunków w sypialni korzystnie wpłynie na jakość Waszego snu. Bardzo Wam w tym na pewno pomogą odpowiednie łóżka sosnowe. Sklep, gdzie będziecie się rozglądać, może nie tylko podsunąć Wam dobry model do sypialni, ale również ciekawe inspiracje na jej urządzenie. Natura jest bardzo modna i świetnie w takim wystroju sprawdzają się również białe łózka sosnowe lub tez pomalowane na szary, bardzo modny pudrowy kolor.

Piętrowe łóżka

Jeżeli myślicie o łóżkach sosnowych dla swoich dzieci, to zwróćcie uwagę na modele piętrowe. Nie muszą to być dwa łóżka – jedno na górze, a drugie na dole. Może to być dla przykładu jedno łóżko na górze, a pod spodem biurko lub szafa do przechowywania rzeczy. Tak naprawdę nic nie musi znajdować się pod samym łóżkiem, ponieważ dziecko może tam samodzielnie zrobić dla siebie strefę zabawy lub miejsce do przechowywania zabawek. Taki rodzaj łóżka w świetny sposób pozwala na zaoszczędzenie miejsca, w szczególności, jeżeli Wasza pociecha ma mało miejsca do zagospodarowania.